12.1 C
Berne
dimanche 23/06/2024

Politikani zviceran, Cedric Wermuth: Osmani është një udhëheqëse e vërtetë dhe një model për të gjithë

Politikani zviceran, Cedric Wermuth gjatë ditës së sotme priti në takim u.d Presidenten, Vjosa Osmanin, njofton gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

Ai tha se ishte i mahnitur nga aftësia e saj e analizës, qartësia në vizionin politik dhe energjinë që e ka për punën e vet.

Po ashtu Wermuth shtoi se Osmani është një udhëheqëse e vërtetë dhe një model për të gjithë.

 

 

 

Derniers articles