15.4 C
Berne
dimanche 4/06/2023

Paris MATCH publikon foto të princesësh Geraldinë me rastin e ditelindjes

Bernë, 4 nentor -« Princesha Geraldina e Shqipërisë i mush 1 vit, foto të bukura për ditëlindjen e sa » (La princesse Geraldine d’Albanie a 1 an, de belles photos pour son anniversaire) me kete titull agzeta e nkhur franceze Paris MATCH ka pulbikuar disa foto me rastine editleindjes se pricesesh se vogle Ela, e bija e princesesësh se madhe -Geralidinës, shkruan gazeta zvicerane në ship Le Canton27.ch 

 

La princesse Geraldine d'Albanie avec ses parents le prince Leka II et la princesse Elia à Tirana, le 22 octobre 2021Princesha Geraldina e Shqipërisë zbulon tortën e ditëlindjes me prindërit Princ Leka II dhe Princeshë Elia në Tiranë më 22 tetor 2021 Princi Leka II i Shqipërisë dhe bashkëshortja e tij.

Princesha Elia publikuan një seri fotosh për të shënuar ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Princeshës Geraldine. Princi Leka II dhe Princesha Elia e Shqipërisë nuk janë dorështrënguar me klishetë e fëmijës së tyre të vetëm.

Me rastin e 1-vjetorit të princeshës së tyre të vogël Geraldine, pretendenti i kurorës shqiptare dhe bashkëshortja e tij organizuan një fotosesion më 22 tetor 2021 në Rezidencën Mbretërore në Tiranë ku jetojnë. Dhe kanë zgjedhur të zbulojnë një mori fotosh të realizuara atë ditë. Le gâteau du 1er anniversaire de la princesse Geraldine d'Albanie à Tirana, le 22 octobre 2021La princesse Geraldine d'Albanie avec ses parents le prince Leka II et la princesse Elia à Tirana, le 22 octobre 2021

Derniers articles

Pushimet verore: Çmimet më të ulëta në ballkan dhe Evropë ato në Shqipëri. Zvicra ka emër në Shqiperi. Hoteli « Mövenpick » në Lalez Durrës me...

Ky është hoteli me modern shqiptar «Mövenpick» në Lalez Durrës vetem 20 minuta nga kryeqyteti shqiptar Tiranës, me i preferuari për shqiptarët e diasporës! Pushimet vjetore në...

Me Xherdan Shaqirin nuk ka krizë për Zvicrën

Kur është Xherdan Shaqiri në formë padyshim se nuk ka krizë edhe për lojën e kombëtares së Zvicrës. Zvicra po përgatitet për dy sfidat e...

Zvicra fton tre shqiptarë në krye me kapitenin Granit Xhaka

Treneri i kombëtares zvicerane Murat Yakin, gazetarit shqiptar te Le Canton27.ch: Jemi gati për kualifikuese të Kampionatit Evropian. Zviceta gati edhe perballe Serbisë Selektori i...

Në fjalimin e parë nga Zyra Ovale, Presidenti Biden flet për shmangien e kolapsit financiar

Presidenti Joe Biden mbajti një fjalim të premten në mbrëmje pas miratimit të ligjit për ngritjen e tavanit të borxheve që mund të marrë...

Zelensky për Putinin: Më shumë i ngjan modelit sesa presidentit

Vladimir Putin, për shkak të dëshirës së tij të vazhdueshme për t’i treguar botës diçka, duket më shumë si një manekin sesa një udhëheqës...