18.5 C
Berne
vendredi 19/07/2024

Financimi rus për Bashën/ Edi Paloka: Kur futesh në pazar, të blejnë…

Pas publikimit të raportit të inteligjencës në SHBA për financimet ruse ndaj forcave politike dhe bërjes publike të një financimi prej 500 mijë dollarësh të PD në kohën që drejtohej nga Lulzim Basha, ka reaguar edhe kreu aktual i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka.

Në një postim në faqen e tij në Facebook ai shkruan se, “kur futesh në pazar, blen dhe shet, po dhe të blejnë e të shesin…!”

Derniers articles