14 C
Berne
jeudi 13/06/2024

Hotel ARABESQUE në Ulqin, me plazhën afër vetëm 150 hapa (me pisinë në katin e pestë) me i preferuari, jo vetëm nga turistët shqiptarë, por edhe nga të huajt

Hotel « Arabesque » ne Ulqin gjendet në rrugën « Mujo Ulqinaku » p.n 12 apo 700 m nga qendra. Prej Hotelit deri ne plazhë nuk ka vetëm 150 hapa (metra). Ndersa apartamentet janë me gjtha kushte sipas standradeve zvicerane dhe evropiane, me ballkon e terrasa me pamje kah deti. Kuzhina me gjitha specialitet nga ato kombetare deri tek ato nderkombëatre. Cmimet jane te volitshme. Stafi i akomodimit eshte poliglot: Pos gjuhes shqipe, flasin anglisht, frëngjisht, gjermanisht dhe gjuhet tjera te ballkanit!

Pse uristet pëlqejnë Arabesque?

Një anije nga/në aeroport ofrohet sipas kërkesës. Një dhomë familjare do t’i përshtatet në mënyrë të përkryer një familjeje të madhe me fëmijë. Parkimi i makinave ndodhet prane nje hoteli. Ka një tarracë rekreative. Ju mund të paguani për shërbimet vetëm me para në dorë.

Disa fjalë për suitat

Për akomodimin e turistëve ofrohen 4 dhoma në hotel apartamentesh. Kategoritë e mëposhtme të dhomave janë të disponueshme për udhëtarët: suitë, studio. Banorët në hotel kanë pajisje të tilla si ajer te kondicionuar, tharëse flokësh, frigorifer, televizor me ekran të sheshtë, aparat kafeje, tarracë, raft rrobash.

Për relaksimin tuaj total ofrohet izolim i zërit. Akomodimi ka shumë dhoma me pamje. Rezervoni Arabesque në internet

Rezervoni hotel « Arabesque » paraprakisht për të hequr qafe të gjitha problemet dhe bujën në të ardhmen. Sigurohuni që të kontrolloni disponueshmërinë e dhomës së lirë sipas nevojës

ARABESQUE Apartments & Suite gëzon një vendndodhje në Ulqin, 3 minuta në këmbë nga Plazhi «Mala Ulcinjska» dhe 18 milje nga Porti i Barit. Ka një hyrje private në apartament për lehtësinë e atyre që qëndrojnë. Apartamenti ofron parking privat, një pishinë në çati dhe një tavolinë para 24 orësh.

Të gjitha njësitë kanë ajër të kondicionuar dhe një TV satelitor të sheshtë. Dhomat kanë një kazan, një banjo private dhe Wi-Fi falas, ndërsa disa dhoma kanë një tarracë dhe disa kanë pamje nga deti. Në kompleksin e apartamenteve, njësitë vijnë me liri krevat dhe peshqir.

E vendosur në Ulqin, ARABESQUE Apartments & Suite përmban akomodim me një pishinë në çati dhe parking privat. Apartamenti ofron pamje nga deti, një tarracë dielli, një tavolinë para 24 orësh dhe WiFi falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

Njësitë vijnë me ajër të kondicionuar, cdo dhome posedone TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një frigorifer, një kazan, një dush, një tharëse flokësh dhe një tavolinë. Kompleksi i apartamenteve ofron njësi të caktuara që kanë një ballkon dhe pamje nga deti, dhe njësitë vijnë me një banjo private dhe një gardërobë. Në kompleksin e apartamenteve, çdo njësi vjen me liri krevat dhe peshqir.

       *              *              *

Why tourists like Arabesque

Aparthotel Arabesque is conveniently located at Mujo Ulqinaku bb 12 in Ulcinj in 758 m from the centre

A shuttle from/to the airport is provided on demand. A family room will suit a big family with kids perfectly. The car parking lot is located nearby a hotel. There is a recreation terrace. You can pay for the services only in cash.
Accommodation staff speaks Serbian, French, English, German.

A few words about suites
For tourists accommodation are offered 4 rooms in the aparthotel. The following categories of rooms are available for travellers: suite, studio. Lodgers at the hotel have facilities such as air conditioning, hairdryer, refrigerator, flat-screen tv, coffee machine, terrace, clothes rack. For your total relaxation is provided soundproofing. Accommodation has a lot of rooms with view.

Book Arabesque online
Book Aparthotel Arabesque in advance to get rid of all the troubles and fuss in the future. Make sure you check the availability of the vacant room on the required

ARABESQUE Apartments & Suite enjoys a location in Ulcinj, a 3-minute walk from Mala Ulcinjska Beach and 18 miles from Port of Bar. There’s a private entrance at the apartment for the convenience of those who stay. The apartment offers private parking, a rooftop pool, and a 24-hour front desk. All units feature air conditioning and a satellite flat-screen TV. The rooms come with a kettle, a private bathroom, and free Wifi, while some rooms come with a terrace and some have lake views. At the apartment complex, the units come with bed linen and towels.

Set in Ulcinj, ARABESQUE Apartments & Suite features accommodation with a rooftop pool and private parking. The property features mountain and city views, and is 300 metres from Mala Ulcinjska Beach. The apartment offers sea views, a sun terrace, a 24-hour front desk, and free WiFi is available throughout the property. The units come with air conditioning, a flat-screen TV with satellite channels, a fridge, a kettle, a shower, a hair dryer and a desk. The apartment complex provides certain units that feature a balcony and lake view, and the units come with a private bathroom and a wardrobe. At the apartment complex, each unit comes with bed linen and towels.

Derniers articles