22.3 C
Berne
mardi 23/07/2024

Mediat zvicerane: Një krijesë misterioze me hiram të zi në një manastir po terrorizon Serbine

Berne, 1 tetor -Nje video  me rrjete sociale ka tmerrusr qytetaret ne Serbi, ku verejet nje krijese misterioze po shkaktob frikë dhe terror në Serbi, shkruajne mediat helvetike, transmetin gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

Vazhdon terrori nga manastiret serbe, dje ne Kosovë, sot ne Serbi…

Pamjet e një krijese misterioze pranë qytetit verior serb të Novi Sadit janë duke u bërë virale. Sipas raportimeve të mediave, burri me mantelin e zi është parë prej ditësh. një supozim

Krijesa misterioze shkakton frikë dhe terror në Serbi

Pamjet e një krijese misterioze pranë qytetit verior serb të Novi Sadit janë duke u bërë virale. Sipas raportimeve të mediave, burri me mantelin e zi është parë prej ditësh.

« ÇFARË ËSHTË KJO? YU, YU, YU » ne ket video qe ka bere jehone dhe frike ne Serbi  degjohet zeri i nje kalimtari me veture, kur shef nje krijese misterioze me maske te bardhë, fustan te gjatë te zi… ecën natën nga Kovili në Budisavë?!

Banorët e Koviljit dhe Budisavës raportohet se prej ditësh po shohin një pamje të pazakontë.

Siç thonë ata, një burrë misterioz, i veshur me një fustan të gjatë të zi me mëngë, maskë në fytyrë dhe kapuç në kokë, ecën i vetëm natën në rrugën Kovilj – Budisavë.

Në video ai shihet duke ecur në anë të rrugës dhe teksa e kalon një makinë nuk po i kushton vëmendje. « Shiko! Çfarë është kjo? Yu, yu, yu », dëgjohet duke thënë njeriu që ka regjistruar këtë skenë, shkruan gazeta zvicerane Le Canton27.ch

Banorët dyshohet se e shohin prej ditësh dhe askush nuk e di se kush është paraqitja e te cilit si ne filma horrir po tridhton qytetaret serbe!

Shiko videon poshte:

https://www.instagram.com/reel/CxtTZhyNECD/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Derniers articles