23.1 C
Berne
mercredi 17/07/2024

Biletat gati për ndeshjen Zvicër – Kosovë. Ky eshte cmimi i tyre

Bernë, 6 mar -Dita e ndeshjes miqësore dhe historike mes Zvicërës dhe Kosovës po afrohet. Kjo përballje zhvillohet do te zhvillohet me 29 mars në Cyrih, nga ora 18:00, njofton gazeta zvicerane Le Canton17.ch

Federata e Futbollit e Zvicrës ka njoftuar se ka filluar shitja e biletave.

Federata e Futbollit e Zvicrës ka njoftuar të premten se biletat e ndeshjes Zvicër – Kosovë dalin në shitje më 1 mars prej orës 14:00. Është miqësorja e parë mes dy përfaqësueseve, njfoton gazeta zvicerane Le Canton27.ch

Miqësorja mes Zvicrës e Kosovës luhet më 29 mars nga ora 18:00. Është miqësorja e parë mes dy përfaqësueseve. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Letzigrund në Zuerich.

Sipas njoftimit, biletat kushtojnë prej 15 deri në 80 franga zvicerane

 

Derniers articles