26.2 C
Berne
jeudi 18/07/2024

Skandal pas skandali: Afera tjetër që e bënë Vucicin ta harroje Fahri Musliun. Mediat në Serbi ja zbulojne se djali i vogël i Vucicit e paska një tjetër baba?!

Sot media serbe ne beograd dhe rrejete soacilae ne Serbi kane sjellur nje tjeter afere presidetnit te tyre Aleksander Vucicit.

Kësaj nuk flasin per « babain » shqiptar nga Kosova qe prite ta bejë ADN-in, por fjala eshte për djalin më të vogël të Presidentit të Serbisë, shrkuajne mediat serbe, citon gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

VUCIC A DUHET TE BEJE ADN PËR TE NDALUAR KETO, SPEKULIME NESE JANE SPEKILIME?

Siç shihet në korrespondencën në platformën X që publikojmë, e cila la tronditur Serbine. Nje serbe me emrin Ksenia, pikëpamjet flet haptazi, publikisht se « Aleksandar Vuçiq nuk është babai i djalit te tij te vogël », shrkuan gazeta serbe Vesti, citon Le Canton27.ch

Aleksender Vucic eshte i detyruar te beje ADN para 17 dhjetorit te ketij viti, për t’i cdhen fund ketyre « spekulimeve » siq thone mediat e presidentit serb, nëse ai don t’i fitoj zgjedhjet për te ndriquar rastin e  parë se kosovari Fahri Musli eshte babai i tij apo jo dhe Vucic a eshte baba i vertet i Vukan-it, djalit te tij me te vogël, ka shkruar ne fund gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

 

 

Derniers articles