20.4 C
Berne
jeudi 13/06/2024

Sot ka festë në shtëpinë e ish-presidentit të Kosovës Behgjet Pacollit

Sot ka festë në shtëpinë e Behgjet Pacollit. Kryetari i AKR-së ka njoftuar se djali i tij, Isa, mbushi 18 vjet, njofoton gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

Përmes një fotografie të postuar në Facebook, Pacolli zgjodhi fjalët më të mira për ta uruar djalin e tij.

Urojmë që të jetojë gjatë dhe i lumtur me të dashurit e tij. Gjithmonë i urtë, i qetë, miqësor me çdo kënd dhe ajo që është më e rëndësishme, i sinqertë dhe zemërgjerë”, shkroi Pacolli.

 

Derniers articles