7.5 C
Berne
lundi 28/11/2022

Kriza botërore dhe pandemia në të gjithë planetin ka mbyllur shumë biznese, por jo edhe Network Marketing që ishte funksional

Shkruan Gerta Matohiti

Plani marketing i Jeunesse Global ndryshon nga te gjith te tjeret duke ju dhenë nje mundesi të art. Promovon dhe mbeshtet dhe te gjitha femrat ne gjithe boten qe duan te prekin majat e karrierës!

Kriza boterore dhe fatkeqesia e pandemisë ne te gjithe boten ka bere qe shum biznese te mbyllet, te vetmit qe kan funksionuar jane network marketing.. Dhe familja e madhe Jeunesse ka per qellim te krijoj impakt pozitiv ne bote duke ndihmuar njerëzit te duken dhe te ndihen te rinj dhe gjithashtu duke mbeshtetur njeri – tjetrin per te perdorur potencialin maksimal te cdo pjesëtari dhe atyre qe duan te bashkohen me seriozitet, perkushtim dhe ambicie per te arritur qellimet e tyre ne kete boten e biznesit. Me një lidership te fort dhe antare te perkushtuar ajo po perhapet tashme edhe ne Shqiperi por jo vetem por nder ne, por ne te gjith ballkanin. Rezultatet e mrekullueshme te produkteve qe si qellim kanë Njerëzit te ndihen dhe te duken te rinj si nga jasht por edhe brenda me ane te suplementeve te gjitha organike.

Ja pra qe erdhi dita nga kjo fatkeqsi boterore si coronavirus qe te kuptojm qe shendeti qendron mbi gjithcka…Plani marketing i Jeunesse Global ndryshon nga te gjith te tjeret duke ju dhenë nje mundesi të art, mjafton te kuptoni qe Jeunesse eshte e ardhmja. Ajo promovon dhe mbeshtet dhe te gjitha femrat ne gjith boten qe duan te jen te pavarura dhe te arrin nivele karriere te larta.. Ju ftojm te gjitheve pa dallime te beheni pjes e saj.Aucune description disponible.

Aucune description disponible.

Derniers articles

Lazim Destani për 28 Nëntor EBA: Dubai e bëri kuq qiellin me flamurin tonë kombëtar në ndërtesën më të lartë në botë Burj Khalisa...

Humanisti dhe biznesmeni i njohur boteror z.Lazim Desatni i shoqeruar nga ambasadori shqiptar në Emirateve te Bashkuara Arabe z.Emal Dredha, para Burj Khalisa ne...

Thaci, Selimi dhe të tjerët..festuan 28-Nëntorin, Ditën e flamurit në burgun e Scheveningenit. Ja cfarë thonë nga Haga..

Hagë, 28 Nëntor -Sikur shqiptaret ne ballkan dhe diaspore edhe ish-krerët e UÇK-së sot w kanë festuar 28-Nentorin, Diten e flamurit në Hagë. Njësia e...

Imami shqiptar në Zvicër Rijad Aliu me tirqi dhe 300 plisa feston Ditën e Flamurit

Gjenvë, 28 Nëtnor -Si ne Shqiperi, Kosovë e mbare shqiparët në ballkan edhe diaspore gjate uikendit te fundit  ka shenuar Ditën e Pamvresisë së...

NËNTORI KOMBËTAR🇦🇱

SHKENDIJE BERISHA-PACOLLI A është nëntori muaji kur ne shqiptaret (që jetojmë në mërgatë) ndjehemi më të afërt me njeri tjetrin, të mbërthyer nga një eufori...

Ekspoze e prof.dr.Musa Limanit ne Berne te Zvicres ne konferencen e diaspores

“Proceset integruese ekonomiko-shoqërore, sfidë kryesore e shqiptarëve në Mileniumin e Ri”, mbajtur në Konferencën shkencore me temë: Sfidat e botës shqiptare në Mileniumin e...