7.5 C
Berne
lundi 28/11/2022

« Bomba » nga Serbia: Teniseri i njohur botëror serbi Novak Djokoviç perfshihet ne një skandal seksual. Modelja serbe i kërkon 60 mijë euro

Modelja e Beogradit zbuloi gjithçka, për para të mëdha ajo duhet të kishte joshur Novak Gjokoviç në shtrat… Skandali seksuale e teniserit të  njohur botëror serb Novak Djokoviç me modelen po ashtu serbe e cila kerlon 60 mije euro, tashme ka kaluar kufijte e Serbisë, shkruan gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch duke ju referuar mediave boterore. 

Natalija Scekic, një modele e njohjur ne Serbi zbuloi afren seksuale me tensirerij botero Djokovic ditët e fundit për revistën e famshme « Svet-VIP ». Ajo zbuloi një plan ferri të menaxherëve dhe bashkëpunëtorëve, të cilët dëshironin të krijonin një marrëdhënie seksuale me tenistin më të mirë në botë, Novak Djokovic, në mënyrë që të prishin martesën e tij me gruan e tij Jelena.

Modelja e famshme Natalija Shqekic tronditi të gjithë në Serbi në rrëfimin e saj për revistën lokale « Svet ».

Plani ishte që Natalija të joshte Novakun, të regjistronte të gjithë aferën seksuale dhe më pas ta lëshonte atë për publikun. Për atë, ata i ofruan asaj nga 50 deri në 60 mijë euro.

« Oferta ishte 50 deri në 60,000 euro dhe një udhëtim në ëndërr i zgjedhjes time. Por e gjitha ishte ofenduese për mua. Unë nuk jam vajza e tillë, nuk jam sponsor apo prostitutë. Mund të imagjinoj vetëm se çfarë do të kishte ndodhi nëse një video e tillë do të ishte lëshuar në publik. « Gjokoviç nuk i meriton gjëra të tilla, » tha ajo, transmeton gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

Teksti i lartpërmendur në revistën « Svet » gjithashtu thekson se menaxheri i cili kontaktoi modelin dhe i cili kishte një plan dreq për të shembur imazhin e Novak në të vërtetë kishte kërkesa të tilla nga Britania e Madhe.

« Ishte e nevojshme vetëm për të gjetur një bombë seksi që do ta merrte Gjokoviçin në shtrat, por duket se plani nuk u materializua. Gjoja, organizatori i kësaj kishte shumë pak ditë për të ekzekutuar planin, sepse klienti i dha atij një shumë të shkurtër afat « , ka thene per gazetn serbe « Svet » një burim anonim.

 

 

Derniers articles

Thaci, Selimi dhe të tjerët.. festuan 28-Nëntorin – Ditën e flamurit në Hagë

Hagë, 28 Nëntor -Sikur shqiptaret ne ballkan dhe diaspore edhe ish-krerët e UÇK-së sot w kanë festuar 28-Nentorin, Diten e flamurit në Hagë. Njësia e...

Imami shqiptar në Zvicër Rijad Aliu me tirqi dhe 300 plisa feston Ditën e Flamurit

Gjenvë, 28 Nëtnor -Si ne Shqiperi, Kosovë e mbare shqiparët në ballkan edhe diaspore gjate uikendit te fundit  ka shenuar Ditën e Pamvresisë së...

NËNTORI KOMBËTAR🇦🇱

SHKENDIJE BERISHA-PACOLLI A është nëntori muaji kur ne shqiptaret (që jetojmë në mërgatë) ndjehemi më të afërt me njeri tjetrin, të mbërthyer nga një eufori...

Ekspoze e prof.dr.Musa Limanit ne Berne te Zvicres ne konferencen e diaspores

“Proceset integruese ekonomiko-shoqërore, sfidë kryesore e shqiptarëve në Mileniumin e Ri”, mbajtur në Konferencën shkencore me temë: Sfidat e botës shqiptare në Mileniumin e...

Mediat zvicerane dhe evropiane nga Katari: Mesazhe urrejtjeje gjenocidale – Serbët provokojnë Kosovën

“Mesazhe urrejtjeje gjenocidale” – Serbët provokojnë Kosovën me flamuj ngha podrume («Völkermörderische Hassbotschaften» – Serben provozieren den Kosovo mit Garderobenfahne); "Serben provozieren mit Fahne...