21.5 C
Berne
samedi 30/09/2023

« Bomba » nga Serbia: Teniseri i njohur botëror serbi Novak Djokoviç perfshihet ne një skandal seksual. Modelja serbe i kërkon 60 mijë euro

Modelja e Beogradit zbuloi gjithçka, për para të mëdha ajo duhet të kishte joshur Novak Gjokoviç në shtrat… Skandali seksuale e teniserit të  njohur botëror serb Novak Djokoviç me modelen po ashtu serbe e cila kerlon 60 mije euro, tashme ka kaluar kufijte e Serbisë, shkruan gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch duke ju referuar mediave boterore. 

Natalija Scekic, një modele e njohjur ne Serbi zbuloi afren seksuale me tensirerij botero Djokovic ditët e fundit për revistën e famshme « Svet-VIP ». Ajo zbuloi një plan ferri të menaxherëve dhe bashkëpunëtorëve, të cilët dëshironin të krijonin një marrëdhënie seksuale me tenistin më të mirë në botë, Novak Djokovic, në mënyrë që të prishin martesën e tij me gruan e tij Jelena.

Modelja e famshme Natalija Shqekic tronditi të gjithë në Serbi në rrëfimin e saj për revistën lokale « Svet ».

Plani ishte që Natalija të joshte Novakun, të regjistronte të gjithë aferën seksuale dhe më pas ta lëshonte atë për publikun. Për atë, ata i ofruan asaj nga 50 deri në 60 mijë euro.

« Oferta ishte 50 deri në 60,000 euro dhe një udhëtim në ëndërr i zgjedhjes time. Por e gjitha ishte ofenduese për mua. Unë nuk jam vajza e tillë, nuk jam sponsor apo prostitutë. Mund të imagjinoj vetëm se çfarë do të kishte ndodhi nëse një video e tillë do të ishte lëshuar në publik. « Gjokoviç nuk i meriton gjëra të tilla, » tha ajo, transmeton gazeta zvicerane ne shqip Le Canton27.ch

Teksti i lartpërmendur në revistën « Svet » gjithashtu thekson se menaxheri i cili kontaktoi modelin dhe i cili kishte një plan dreq për të shembur imazhin e Novak në të vërtetë kishte kërkesa të tilla nga Britania e Madhe.

« Ishte e nevojshme vetëm për të gjetur një bombë seksi që do ta merrte Gjokoviçin në shtrat, por duket se plani nuk u materializua. Gjoja, organizatori i kësaj kishte shumë pak ditë për të ekzekutuar planin, sepse klienti i dha atij një shumë të shkurtër afat « , ka thene per gazetn serbe « Svet » një burim anonim.

 

 

Derniers articles

Ne diten e stome 30 shtator 1912 nisi mobilizimi për luftën e parë ballkanike. Serbia kishte okupuar tokat shqiptare, Kosoven dhe Maqedonine

Luftërat Ballkanike janë emri i dy luftërave ndërmjet shteteve ballkanike në vitet 1912 dhe 1913. Luftërat u motivuan nga dëshira e shteteve ballkanike për...

Shumë shqetësusese sonte situata në Kosovë. Shtëpia e Bardhë i jep ultimatum Vuçiçit: Largo trupat nga brezi kufitar me Kosoven!

Shkruan Edit HARXHI, diplomate Shumë shqetësusese sonte situata në Kosovë. Shtëpia e Bardhë i jep ultimatum Vuçiçit të largojë trupat dhe armatimet e rënda nga...

Europol mbeshtet BE per nje hetim mbi sulmin e terroristeve serbe ne Kosove

Berne, 29 shtator -Deshtimi i invasioni te Serbise ne Kosove permes nje grupi terroristesh te dielen e kaluar ka shqetesuar mbare komunitetin nderkombetar, perfshire...

Zyrtare nga Haga: Kontribuesi me i madh i gjykates speciales SHBA-te dhe Zvicra. Rusia dhe Serbia nuk japin asnje cent. Kosova ja cfare po...

Per te funksionuar normal Gjykata soeciale per krime ne Kosove padyshim nevoitet nhe buxhet te majme, kuptohet nga komuniteti nderkombetar. Po cilat vende jane...

Berne, Mbrojtja ajrore e blinduar me nje kupolë hekuri mbi Zvicer

Berne, 28 shtator -Raporti ushtarak zbulon strategjinë e ushtrisë zvicerane në rast sulmi. Një dokument i ushtrisë zbulon strategjinë e ushtrisë zvicerane në rast të...