15.6 C
Berne
lundi 5/06/2023

Biletat gati për ndeshjen Zvicër – Kosovë. Ky eshte cmimi i tyre

Bernë, 6 mar -Dita e ndeshjes miqësore dhe historike mes Zvicërës dhe Kosovës po afrohet. Kjo përballje zhvillohet do te zhvillohet me 29 mars në Cyrih, nga ora 18:00, njofton gazeta zvicerane Le Canton17.ch

Federata e Futbollit e Zvicrës ka njoftuar se ka filluar shitja e biletave.

Federata e Futbollit e Zvicrës ka njoftuar të premten se biletat e ndeshjes Zvicër – Kosovë dalin në shitje më 1 mars prej orës 14:00. Është miqësorja e parë mes dy përfaqësueseve, njfoton gazeta zvicerane Le Canton27.ch

Miqësorja mes Zvicrës e Kosovës luhet më 29 mars nga ora 18:00. Është miqësorja e parë mes dy përfaqësueseve. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Letzigrund në Zuerich.

Sipas njoftimit, biletat kushtojnë prej 15 deri në 80 franga zvicerane

 

Derniers articles

Pushimet verore: Çmimet më të ulëta në ballkan dhe Evropë ato në Shqipëri. Zvicra ka emër në Shqiperi. Hoteli « Mövenpick » në Lalez Durrës me...

Ky është hoteli me modern shqiptar «Mövenpick» në Lalez Durrës vetem 20 minuta nga kryeqyteti shqiptar Tiranës, me i preferuari për shqiptarët e diasporës! Pushimet vjetore në...

Me Xherdan Shaqirin nuk ka krizë për Zvicrën

Kur është Xherdan Shaqiri në formë padyshim se nuk ka krizë edhe për lojën e kombëtares së Zvicrës. Zvicra po përgatitet për dy sfidat e...

Zvicra fton tre shqiptarë në krye me kapitenin Granit Xhaka

Treneri i kombëtares zvicerane Murat Yakin, gazetarit shqiptar te Le Canton27.ch: Jemi gati për kualifikuese të Kampionatit Evropian. Zviceta gati edhe perballe Serbisë Selektori i...

Në fjalimin e parë nga Zyra Ovale, Presidenti Biden flet për shmangien e kolapsit financiar

Presidenti Joe Biden mbajti një fjalim të premten në mbrëmje pas miratimit të ligjit për ngritjen e tavanit të borxheve që mund të marrë...

Zelensky për Putinin: Më shumë i ngjan modelit sesa presidentit

Vladimir Putin, për shkak të dëshirës së tij të vazhdueshme për t’i treguar botës diçka, duket më shumë si një manekin sesa një udhëheqës...