0.6 C
Berne
mercredi 7/12/2022

Angelina Shala me emër po se po, por edhe me sharm një « Angelina Jolie » e Evropës dhe ambasadore e bukurise shqiptare!

Angelina Shala një femër e sukseshme e freskët me një sharm dhe trup te bukur sexy që kush nuk i jep më shumë se 20-at. Meshkujt ja kane lakmi e vajzat zili sepse Angelina Shala është veq e bukur edhe një femër e fortë në biznes, këngëtare, e tani edhe aktore. Eshtë një femër shqiptare shembull e integrimeve ne Evropë! Por kjo vajzë shqiptare mund të themi me bindje se është sozia e aktores se njohur te Holliwoodit Angelina Jolie. Prandaj Angelina Shala me emër po se po, por edhe me sharm një « Angelina Jolie » e Evropës dhe ambasadore e bukurise shqiptare, keshtu e ka vleresuar gazeta zvicerane ne shqip « Le Canton27.ch »

E përfolur për karrierën e saj Angelina po hedh edhe një hap të ri. Ajo se fundmi ka provuar veten edhe në modeling, shkëlqen me pamjen e saj. Bukuroshja shqiptare tani do ta sprovoj vetën në fushën e aktrimit, pasi është bërë pjesë e serialit “Kthetrat” ne rolin e Vaneses, një personazh mjaftë intersant. Angelina Shala, po vazhdon të lënë gjurmë në botën e artit. Ajo së fundmi është bërë pjesë e një sesioni të fotove të realizuar nga fotografi, Norik Uka. E për fustanet e saj u kujdes njëra nga dizajneret më të famshme, Flora Suldashi. Kjo e fundit, ka pasur fjalë të mëdha për Angelinën.


Shala, është një femër shumë e zonja në show-bizzin kosovar, duke treguar veten në këndim, aktrim e në biznes. Bukuroshja zeshkane, tani vetën po e promovon edhe si modele. Me fotot e fundit, ajo ka treguar se mund të korrë suksese edhe në këtë fushë të artit.

Me qëndrimin e saj serioz, me pamjen e saj fizike Angelina tregoi se mund të shpalosë talentin e saj edhe si modele.

Bildergebnis für angelina shalaAni pse veten e ka provuar në shumë fusha, Shala ka treguar se cili profesion e ka me më shumë për zemër. Aktrimi për të është gjithçka dhe ajo thotë se për atë profesion është lindur, derisa modelingun është më shumë emocionale, derisa me biznes jeton me të.

Angelina ka dhënë një masazh për gjitha femrat, duke iu thënë që të luftojnë për qëllimet e tyre dhe të mos dorëzohen asnjëherë. Di të sjell vetëm gjëra të bukura dhe shumë unike. Si e tillë që është, janë edhe kreacionet e saj. Bëhet fjalë për dizejnatoren e njohur shqiptare në Gjermani, Flora Suldashi.


Ajo sapo ka sjell koleksionin me fustane, secili më i bukur se tjetri. E për këtë koleksion ka zgjedhur të bashkëpunojë me emra po ashtu të njohur. Koleksioni me këta fustane i është dedikuar Angelina Shalës, e njohur në Kosovë dhe diasporë, si këngëtare, aktore dhe së fundmi edhe modele.

No description available.

Derniers articles

Zvicra humbi sepse injoruan portugezet, duke menduar se janë të dobët si serbët. Shaqiri dhe Xhaka kërkuan falje nga tifozët helvetik dhe...

 "T’mos harrojme se ndeshja e sontme ishte Zvicra me Portugalin, kurse me 2 dhjetor ishte ndeshja “Kosova” me Serbine!....", ka shkruar gazeta zvicerane ne...

Rama te ndal urgjent dhunen politike dhe fizike mbi lideret shqiptar?!

Shkruan: Jola HYSAJ Deklarimet në media të një sërë aktorësh kryesorë politikë që shprehen në një farë mënyre kundër aktit te dhunes ndaj kreut te...

Sonte në orën 20:00: Zvicra–Portugalia, ndeshje historike. Ne vijen e pare te « frontit » Shaqiri dhe Xhaka

Bernë, 6 dhjetor -Ky është një ndeshtje dhe rast historike! Zvicra mund të arrijë një çerekfinale të parë të Kupës së Botës që nga...

Dështon atentati i bandave te Edi Rames ndaj liderit te shqiptareve Sali Berisha. « Lirojeni agresorin, autori është ulur në samit », tha Berisha

Një person ende i pa identifikuar ka sulmuar Sali Berishën gjatë marshimit të tij në protestë. Ai menjëherë është neutralizuar nga truprojat. Ende nuk dihet...

Bandat kriminale te Edi Rames pergjakin samitin e BE-se ne Tiranë. Vuçiçi në Tirane, shqiptari vritet në burgun e Beogradit. Presidentja shqiptare dr.Vjosa...

Tiranë, 6 dhjetor Samiti BE-Ballkani Perëndimor sot u mbajt në ambientet e Pallatit të Kongreseve. Për mbarëvajtjen e tij, një pjesë e akseve rrugore janë...