4.6 C
Berne
mardi 28/11/2023

Angelina Shala me emër po se po, por edhe me sharm një « Angelina Jolie » e Evropës dhe ambasadore e bukurise shqiptare!

Angelina Shala një femër e sukseshme e freskët me një sharm dhe trup te bukur sexy që kush nuk i jep më shumë se 20-at. Meshkujt ja kane lakmi e vajzat zili sepse Angelina Shala është veq e bukur edhe një femër e fortë në biznes, këngëtare, e tani edhe aktore. Eshtë një femër shqiptare shembull e integrimeve ne Evropë! Por kjo vajzë shqiptare mund të themi me bindje se është sozia e aktores se njohur te Holliwoodit Angelina Jolie. Prandaj Angelina Shala me emër po se po, por edhe me sharm një « Angelina Jolie » e Evropës dhe ambasadore e bukurise shqiptare, keshtu e ka vleresuar gazeta zvicerane ne shqip « Le Canton27.ch »

E përfolur për karrierën e saj Angelina po hedh edhe një hap të ri. Ajo se fundmi ka provuar veten edhe në modeling, shkëlqen me pamjen e saj. Bukuroshja shqiptare tani do ta sprovoj vetën në fushën e aktrimit, pasi është bërë pjesë e serialit “Kthetrat” ne rolin e Vaneses, një personazh mjaftë intersant. Angelina Shala, po vazhdon të lënë gjurmë në botën e artit. Ajo së fundmi është bërë pjesë e një sesioni të fotove të realizuar nga fotografi, Norik Uka. E për fustanet e saj u kujdes njëra nga dizajneret më të famshme, Flora Suldashi. Kjo e fundit, ka pasur fjalë të mëdha për Angelinën.


Shala, është një femër shumë e zonja në show-bizzin kosovar, duke treguar veten në këndim, aktrim e në biznes. Bukuroshja zeshkane, tani vetën po e promovon edhe si modele. Me fotot e fundit, ajo ka treguar se mund të korrë suksese edhe në këtë fushë të artit.

Me qëndrimin e saj serioz, me pamjen e saj fizike Angelina tregoi se mund të shpalosë talentin e saj edhe si modele.

Bildergebnis für angelina shalaAni pse veten e ka provuar në shumë fusha, Shala ka treguar se cili profesion e ka me më shumë për zemër. Aktrimi për të është gjithçka dhe ajo thotë se për atë profesion është lindur, derisa modelingun është më shumë emocionale, derisa me biznes jeton me të.

Angelina ka dhënë një masazh për gjitha femrat, duke iu thënë që të luftojnë për qëllimet e tyre dhe të mos dorëzohen asnjëherë. Di të sjell vetëm gjëra të bukura dhe shumë unike. Si e tillë që është, janë edhe kreacionet e saj. Bëhet fjalë për dizejnatoren e njohur shqiptare në Gjermani, Flora Suldashi.


Ajo sapo ka sjell koleksionin me fustane, secili më i bukur se tjetri. E për këtë koleksion ka zgjedhur të bashkëpunojë me emra po ashtu të njohur. Koleksioni me këta fustane i është dedikuar Angelina Shalës, e njohur në Kosovë dhe diasporë, si këngëtare, aktore dhe së fundmi edhe modele.

No description available.

Derniers articles

Në Vienë po mbahen punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Interpolit – Feston edhe 100-vjetorin e themelimit të saj

Gazetari Nefail Maliqi nga Austria / Nga i derguari yne special ne Asamblene gjenerale te Iterpolit ne Viene Vienē, 27 nentor (Nefail Maliqi) -Organizata më e...

Në Kosovë është hapur Zyra e Unionit të Bizneseve Shqiptaro-Gjermane. Ne kete evenment, filantropi Lazim Destani bashkon krerët e shtetit e Kosovës me liderët...

Prishtinë, 25 nëntor -Pas aktiviteteve dyditëshe në Samitin e III-të të Diasporës në Tiranë, ne Kosovë eshte hapur Zyra e Unionit të Bizneseve Shqiptaro-Gjermane...

Cila është historia e vërtetë e BLACK FRIDEY? E premte e zezë”?

Berne, 24 nentor - Black Fridey ka rrënjë më të errëta nga sa mund të imagjinoni. BLACK FRIDEY (E premtja e zezë) jo vetem...

Zvicra dhe Kosova në të njejtin vit (2030) mbajne Lojerat Olimpike

Brrne, 24 nentor -Një “po” e qartë nga Parlamenti Sportin ju dha për Lojërat Olimpike Dimërore 2030 në Zvicër. Ndryshe edhe Kosova pi at...

Tri poezi per Nanën nga poetja e re Ferdane F.Sahiti

Ferdane F. Sahiti A ma ban Hallall oj Nanë Nanë u nisa sot edhe unë nanë u nisa nanë drejt ksaj rruge që kurrë se kam dashtë. Nanë, u nisa...